Termin wydarzenia: 21/03/2020

Data/Godzina
21/03/2020
08:00 - 12:00

Miejsce
Strzelnica Warszawianka
ul. Merliniego 4, Warszawa

Wczytuję mapę...

GoodShot Cup

Trzecie starcie.  Zaczynamy o godz. 8:00, będzie chwila na zapoznanie się z konkurencjami, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i zaczynamy. Odbędą się dwie konkurencje dokładna… i szybka… obie znacznie ograniczone czasem. (niestety jeszcze nie mogę ujawnić jakie strzelania przygotowaliśmy na Turę III). Zgodnie z Regulaminem dowiecie się w dniu zawodów. Może nie będzie łatwo ale za to jednakowo dla wszystkich startujących. Zawody trwają od godz. 8:00 do 12:00 ale w godz. 10:00 – 12:00 pomiędzy konkurencjami przeprowadzimy dla chętnych zajęcia Sekcji Strzelań Bojowych. W tym dniu zajęcia Sekcji to koszt 100 zł. dla osób w bronią i amunicją własną, 100 zł. plus koszt amunicji dla osób z bronią i amunicją klubową. W godz. 10:00 – 12:00 konkurencje (dla nowo przybyłych zawodników) przeprowadzane będą co 30 min począwszy od pełnej godziny.

Przed godz. 12:00 wręczymy medale za Turę II (wyniki będą widoczne na stronie w zakładce “GoodShot Cup 2020”).

 

Wyciąg z Regulaminu “Turnieju Strzeleckiego dla Członków KS Cover i Strzelców GoodShot…”

Turniej podzielony jest na dwanaście rund realizowanych raz w miesiącu począwszy od stycznia 2020 r. Ostatnia runda odbędzie się w grudniu 2020 r. Każdy uczestnik może brać udział tylko raz w każdej rundzie. Aby zakwalifikować się do klasyfikacji generalnej startujący musi zaliczyć minimum dziewięć startów. Ze wszystkich startów do klasyfikacji generalnej policzone będą wyniki z sześciu najlepszych startów. Zawodnicy występują indywidualnie. […] W przypadku wątpliwości przestrzeliny kalibrowane będą najwyższym dopuszczonym kalibrem do zawodów tj. 11,43 mm. W każdej turze odbywać się będą dwie konkurencje dokładna i szybka, obydwie ograniczone czasem. W trakcie turnieju uczestnicy korzystają z pistoletu centralnego zapłonu. Wskazane dodatkowe wyposażenie kabura, ładownica. Rozgrywane konkurencje na poszczególne tury publikowane będą w dniu zawodów.

Koszt jednej rundy to 70 zł dla osób z własną bronią i amunicją, 95 zł. dla osób korzystających z broni i amunicji klubowej.

Nagrodą główną za zajęcie I miejsca w całym turnieju jest pistolet:

Heckler & Koch SFP9 9×19 mm

ufundowany przez GoodShot. W każdej rundzie turnieju będą wręczane dyplomy i medale za zajęcie I-III miejsca. W przypadku gdy zwycięzca nie posiada zaświadczenia uprawniającego do nabycia broni, nagrodę będzie można odebrać do 30 dni po zakończeniu turnieju. W przypadku gdy zwycięzca nie posiada pozwolenia na broń w chwili zakończenia turnieju broń będzie czekała na stanie klubu przez 6 miesięcy. […]

Rejestracja na poszczególne tury za pomocą maila, SMS „imię i nazwisko KS Cover/szkolenie ALFA” na numer telefonu 505 966 145 (Marek Walczak), instruktor.strzelania@gmail.com do czwartku w tygodniu startowym.