Termin wydarzenia: 31/01/2021

Data/Godzina
31/01/2021
08:00 - 12:00

Miejsce
Strzelnica Warszawianka
ul. Merliniego 4, Warszawa

Wczytuję mapę...

GoodShot Cup 2021

W tym szczególnym dla mnie dniu rozpoczynamy tegoroczny Turniej Strzelecki “GoodShot Cup 2021”. W tym roku zawody otwarte wpisane do kalendarza PZSS. Będą trzy konkurencje dokładna, szybka oraz dynamiczna. Wszystkie ograniczone czasem, wszystkie liczyć się będą do klasyfikacji generalnej. W roku 2020 strzelcy walczyli o pistolet HK SFP9 ostatecznie wygrał go członek klubu Cover oraz uczestnik Sekcji Strzelań Bojowych GoodShot p. Michał pokonując JEDNYM PUNKTEM również klubowicza strzelca “GoodShot” p. Tomasza. Wszystkim wygranym GRATULUJEMY !!!

W tym roku Strzelcy walczyć będą o karabinek Diamondback w kal. 5,56 mm. Organizator zastrzega sobie ufundowanie dodatkowych nagród w trakcie trwania Turnieju. W każdej z dwunastu tur zwycięzcy otrzymają medale, dyplomy…

Serdecznie Zapraszamy !!!

Zawody trwają od godz. 8:00 do 12:00 a koszt startu to:

110 zł. dla osób posiadających broń i amunicję własną,
165 zł. dla osób korzystających z broni i amunicji klubowej

Wyniki publikowane na stronie w zakładce “GoodShot Cup 2021”.

Turniej jest podzielony na dwanaście rund realizowanych raz w miesiącu począwszy od stycznia 2021 r. Ostatnia runda odbędzie się w grudniu 2021 r. W rundzie przewidziane są trzy konkurencje; dokładna, szybka, dynamiczna. Każdy uczestnik może brać udział tylko raz w każdej rundzie. Aby zakwalifikować się do klasyfikacji generalnej startujący musi zaliczyć minimum dziewięć startów w konkurencjach dokładnej, szybkiej, dynamicznej. Ze wszystkich startów do klasyfikacji generalnej policzone będą wyniki z sześciu najlepszych startów. Zawodnicy występują indywidualnie. Klasyfikacja OPEN powoduje, że każdy może spróbować swoich sił i stanąć na podium !!!

Życzymy powodzenia,
Zespół GoodShot