Termin wydarzenia: 12/12/2020

Data/Godzina
12/12/2020
08:00 - 12:00

Miejsce
Strzelnica Warszawianka
ul. Merliniego 4, Warszawa

Wczytuję mapę...

FINAŁ GoodShot Cup 2020

To już minął rok !!! Spotykamy się aby wręczyć zwycięzcy Nagrodę Zawodów GoodShot Cup 2020 tj. pistolet HK SFP9. Zapraszamy Wszystkich Strzelców. Część oficjalna poprzedzona będzie zajęciami Sekcji Strzelań Bojowych, krótszy niż zwykle trening z bronią noszoną skrycie. Przypomnimy strzelania szybkie, obronne…

Sekcja Strzelań Bojowych to zajęcia podczas których doskonalimy umiejętności zdobyte na szkoleniach prowadzonych przez instruktorów GoodShot. W czasie treningów wykorzystywać będziemy broń krótką. Warunkiem uczestnictwa w Sekcji Strzelań Bojowych jest ukończenie przynajmniej podstawowego szkolenia z obsługi pistoletu – ALFA lub pozytywna weryfikacja posiadanych umiejętności przez instruktorów GoodShot. Zajęcia trwają 4 godziny i realizowane są na strzelnicy Warszawianka.

Temat: broń noszona skrycie. Strzelania szybkie, obronne, krótki dystans, w ruchu.    !!!

Cena szkolenia: 200 zł. uczestnictwo plus koszt amunicji dla osób korzystających z broni i amunicji klubowej

Na czas zajęć Sekcji Strzelań Bojowych zapewniamy, strzelnicę krytą bądź odkrytą na wyłączność, opiekę instruktorską, broń (jeśli nie posiadasz własnej), taktyczne wyposażenie do broni, tarcze, ochronniki wzroku i słuchu. Grupa szkoleniowa liczy od 6 do 12 osób. Amunicja w cenie 1,95 zł./szt.