Termin wydarzenia: 07/03/2020

Data/Godzina
07/03/2020
09:00 - 15:00

Miejsce
Strzelnica Nowe Miasto
52.689086, 20.665824 , Nowe Miasto

Wczytuję mapę...

Sekcja Strzelań Bojowych (zaawansowana)

Sekcja Strzelań Bojowych to zajęcia podczas których doskonalimy umiejętności zdobyte na szkoleniach prowadzonych przez instruktorów GoodShot. W czasie treningów wykorzystujemy zarówno broń krótką jak i długą (pistolety, pistolety maszynowe, strzelby oraz karabinki). Warunkiem uczestnictwa w Sekcji Strzelań Bojowych jest ukończenie przynajmniej podstawowego szkolenia z obsługi pistoletu – ALFA i podstawowego z obsługi karabinka – DELTA basic lub pozytywna weryfikacja posiadanych umiejętności przez instruktorów GoodShot. Zajęcia trwają minimum 4 godziny i realizowane są na strzelnicy Warszawianka oraz strzelnicach odkrytych w okolicach Warszawy.

Temat: zajęcia z użyciem samochodu, ewakuacja z pojazdu pod ostrzałem, odpowiedź ogniem z wnętrza pojazdu (w różnych kierunkach) !!!

Cena szkolenia: 200 zł. uczestnictwo plus koszt amunicji dla osób korzystających z broni i amunicji klubowej

Na czas zajęć Sekcji SB zapewniamy, strzelnicę krytą bądź odkrytą na wyłączność, opiekę instruktorską, broń (jeśli nie posiadasz własnej), taktyczne wyposażenie do broni, tarcze, ochronniki wzroku i słuchu. Grupa szkoleniowa liczy od 6 do 12 osób. Na zajęciach Sekcji SB amunicja w cenie 1,75 zł./szt.