Termin wydarzenia: 25/01/2020

Data/Godzina
25/01/2020
08:00 - 12:00

Miejsce
Strzelnica Warszawianka
ul. Merliniego 4, Warszawa

Wczytuję mapę...

GoodShot Cup

Rozpoczynamy Turniej Strzelecki. Podzielony jest on na dwanaście rund realizowanych raz w miesiącu począwszy od stycznia 2020 r. Ostatnia runda odbędzie się w grudniu 2020 r. Każdy uczestnik może brać udział tylko raz w każdej rundzie. Aby zakwalifikować się do klasyfikacji generalnej startujący musi zaliczyć minimum dziewięć startów. Ze wszystkich startów do klasyfikacji generalnej policzone będą wyniki z sześciu najlepszych startów. Zawodnicy występują indywidualnie. W przypadku takiego samego wyniku dwóch lub więcej zawodników w turze, decydują kolejno: wynik strzelania szybkiego, ilość najwyżej punktowanych przestrzelin i tak w dół. W przypadku takiego samego wyniku w klasyfikacji generalnej decydują kolejno: wynik strzelania dokładnego, ilość najwyżej punktowanych przestrzelin i tak w dół. Obliczanie wyników odbywać się będzie na stanowisku sędziowskim, zawodnik może być obecny przy obliczaniu wyniku. W przypadku wątpliwości przestrzeliny kalibrowane będą najwyższym dopuszczonym kalibrem do zawodów tj. 11,43 mm.

Organizatorem są instruktorzy GoodShot przy współudziale Strzelnicy Warszawianka ul. Merliniego 4 w Warszawie. W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie posiadające dokument potwierdzający przynależność do Klubu Strzeleckiego Cover oraz osoby które do końca 2019 roku uczestniczyły w szkoleniu ALFA prowadzonym przez instruktorów GoodShot. W każdej turze odbywać się będą dwie konkurencje dokładna i szybka, obydwie ograniczone czasem. W trakcie turnieju uczestnicy korzystają z pistoletu centralnego zapłonu. Wskazane dodatkowe wyposażenie kabura, ładownica. Rozgrywane konkurencje na poszczególne tury publikowane będą w dniu zawodów.

Koszt jednej rundy to 70 zł dla osób z własną bronią i amunicją, 95 zł. dla osób korzystających z broni i amunicji klubowej.

Nagrodą główną za zajęcie I miejsca w całym turnieju jest pistolet:

Heckler & Koch SFP9 9×19 mm

ufundowany przez GoodShot. W każdej rundzie turnieju będą wręczane dyplomy i medale za zajęcie I-III miejsca. W przypadku gdy zwycięzca nie posiada zaświadczenia uprawniającego do nabycia broni, nagrodę będzie można odebrać do 30 dni po zakończeniu turnieju. W przypadku gdy zwycięzca nie posiada pozwolenia na broń w chwili zakończenia turnieju broń będzie czekała na stanie klubu przez 6 miesięcy.

Rejestracja na Turę 1 za pomocą maila, SMS „imię i nazwisko KS Cover/szkolenie ALFA” na numer telefonu 505 966 145 (Marek Walczak), instruktor.strzelania@gmail.com do 23 stycznia br.